Profesjonalna sesja brzuszkowa...

Moja sesja ciążowa przesycona jest ekscytacją i ukazuje uczucia oczekiwania. Piękne zdjęcia ciążowe chwytają piękno i intensywne emocje tego specjalnego okresu. Ciąża to zmieniające życie doświadczenie i te niepowtarzalne bezcenne wspomnienia zatrzymywane są przez moje fotografie. W fotografii ciążowej uwielbiam dbałość o szczegóły. Jako fotograf ciążowy skupiam się na kształcie, cieniach i emocjach ciążowych. Robię wszystko co w mojej mocy, aby sesja brzuszkowa oddawała radość macierzyństwa i szczególną więź jaka tworzy się między rodzicami a dzieckiem. Swoje sesje ciążowe wykonuję w studio mieszczącym się na terenie miasta Legnica przy ul. Świętej Elżbiety 4/5 a przy odpowiedniej pogodzie również w plenerze. Każde miejsce gwarantuje unikalne oświetlenie oraz nastrój. Fotografiami wykonanymi w trakcie sesji ciążowej chcę pokazać jak bez wątpienia wiele miłości otrzyma dziecko przychodzące do nowego domu. Zawsze skupiam się na tym, aby zdjęcia ciążowe skoncentrowane były na silnej więzi między mamą, tatą a dzieckiem ponieważ to najczystsza postać bezinteresowanej miłości. To mój główny i najważniejszy cel fotografii ciążowej. Jako fotograf ciążowy nie mogę się doczekać, aby uchwycić fotograficznie relacje między mamą a dzieckiem tak aby stała się ona pamiątką na całe życie. Fotografia ciążowa to piękna rzecz. Kobieta kocha swoje dziecka od momentu gdy wie, że ono dorasta w niej. Nie ma nic podobnego na świecie, a to uczucie pozostanie w pamięci na zawsze. Problem polega na tym, że kobieta w ciąży często czuje się nieatrakcyjnie. Profesjonalny fotograf znający się na umięjętności fotografowania ludzkiego ciała i posiadający zdolność malowania światłem zapewni piękną, gustowną i pochlebną fotografię macierzyńską, która będzie cenną pamiątką. Jako fotograf wykonujący sesje brzuszkowe zatrzymam dla Was czas, który jest jedynym i niepowtarzalnym momentem Waszego życia. Fotografia ciążowa to prawdziwa sztuka w jej najlepszym wydaniu. Jako profesjonalista dokładnie wiem w jaki sposób manipulować oświetleniem studyjnym i jak wykorzystywać światło naturalne aby uzyskać jak najlepsze efekty. Dzięki wykorzystywanemu przeze mnie oświetleniu jestem w stanie uzyskać miękkie piękne światło dzięki któremu Twoja skóra, sylwetka i nastrój fotografii jest nie do osiągnięcia przez innych! W swojej pracy koncentruje się na kobiecie i jej naturalności oddając w każdej fotografii ciążowej osobowość przyszłej mamy. Skupienie się na każdym detalu jak faktura skóry, przejścia tonalne, światła i cienie umożliwia w efekcie końcowym uzyskanie zapierających dech w piersiach obrazów, które odzwierciedlają piękną i jedyną w swoim rodzaju sylwetkę przyszłej mamy - to ponadczasowe i niezwykłe doświadczenie, które bez wątpienia warte jest fotograficznego uwiecznienia.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ciążowej. Znajdziecie tutaj oferowane przeze mnie pakiety wraz z dokładnym opisem ich zawartości oraz cenami...

Zobacz więcej

Zapraszam do zapoznania się z wykonanymi przeze mnie fotografiami ...

Zobacz więcej

Tutaj znajdziesz kilka przydatnych informacji o tym jak przygotować się do sesji...

Zobacz więcej

Gwarantuję:

Profesjonalną postprodukcję graficzną

Profesjonalny retusz wykonanych fotografii w programach edycyjnych Adobe Photoshop oraz Capture One.

Najwyższa jakość produktu

Fotografie, wywołane odbitki, fotoobrazy, opakowania - wszystko w najwyższej jakości!

Piękne suknie ciążowe

Gwarantuję szeroki wybór stylizacji przeznaczonych do fotografii ciążowej...

Krótki czas realizacji

Na wykonane przeze mnie fotografie nie będziesz musiała długo czekać...

Konkurencyjna cena

Za jakość i styl który reprezentują wykonane przeze mnie fotografie u innych zapłacicie więcej..

Doświadczenie

Zarówno macierzyńskie jak i fotograficzne...

GDZIE?

Na sesję fotograficzną zapraszam Was do ciepłego domowego studia na terenie Legnicy przy ul. św. Elżbiety 4/5. Studio wyposażone jest w profesjonalny osprzęt do fotografii studyjnej.