Jak przygotować się do sesji.

Kiedy

Sesję najlepiej wykonać między 27 a 36 tygodniem. Brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a Ty masz jeszcze siłę i ochotę na stawanie przed obiektywem.

Makijaż

Nie bój się podkreślić mocniej oczu czy policzków, najprawdopodobniej na zdjęciu wyjdą i tak delikatniej niż widzisz je w lustrze. Doskonale sprawdzą się ciepłe, pastelowe kolory. Dobrze, jeśli makijaż jest matowy – nadmiar rozświetlacza może niekorzystnie wyglądać na zdjęciach. 

Pamiętaj, żeby pomalować się tego dnia w sprawdzony i ulubiony sposób, to nie jest najlepszy dzień na makijażowe eksperymenty.

Fryzura

Polecam postawić na naturalność, ale ładnie podkreśloną. Jeśli sesja ma mieć naturalny, romantyczny charakter, nie sprawdzą się tutaj wymyślne loki czy upięcia. Włosy podobne do tych, które nosisz na co dzień, najlepiej rozpuszczone to klucz do pięknych, naturalnych zdjęć brzuszkowych.

Dłonie 

Często będą wystawiane na pierwszy plan dlatego zwróćcie uwagę także na nie. Postaw na niekrzykliwe kolory i wzory aby nie odwracały uwagi od głównego bohatera jakim jest Twój brzuszek.

Ubiór

Na sesji zapewniam piękne, dopasowane lub zwiewne ciążowe suknie, które eksponują i podkreślają brzuszek. Jeśli partner będzie obecny na sesji dobrze jeśli Wasze stroje będą pasowały do siebie. Dlatego przed sesją konsultujemy kolorystykę na jaką stawiamy i uzgadniamy ubiór partnera. Ważne jest także to, aby ubrania pasowały do siebie pod kątem charakteru. Najlepiej komponuje się jasna koszula. Stawiamy na stonowane kolory. Bezwzględnie unikamy wszelkiego rodzaju wzorów czy napisów. Zabierz ze sobą bieliznę najlepiej w kolorze cielistym, białym lub kremowym.