Oferta ślubna

Zapraszamy do zapoznania się z z naszą oferta ślubna. Wykonane przez nas dotychczas fotografie można znaleźć nie tylko w zakładce Portfolio czy na Facebooku, ale również i przede wszystkim w najlepszych serwisach fotografów ślubnych.  Nieustanne praktykowanie fotografii sprawiło, że stała się ona naszym życiem. Wszystko co robimy utwierdza nas w przekonaniu, że najważniejszym narzędziem artysty jest pasja, cierpliwość i wrażliwość.. Praktykujemy fotografię na co dzień nie w książkach, lecz z aparatem w dłoni.


 

PAKIET PODSTAWOWY (2000 zł)

 Fotograf jest do dyspozycji od momentu przygotowań Pani Młodej do końca oczepin (godz. 01:00).

W efekcie Para Młoda otrzyma:

  • stylizowany motywem ślubnym pendrive ze wszystkimi wykonanymi fotografiami (ok. 1000 ujęć)
  • 300 zdjęć poddanych profesjonalnej postprodukcji graficznej
  • prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem (z powyższych 300 zdjęć)
  • 100 sztuk odbitek wywołanych w formacie 15x23cm na wysokiej jakości papierze Lustre/Silk (półmat/jedwab)
  • eleganckie etui na wywołane odbitki i pendriva
  • dojazd fotografa wliczony w cenę (do 100km)

OPCJE DODATKOWE

SESJA PLENEROWA (300 zł) - sesja odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu, lokalizacja i termin uzgadniany jest indywidualnie z każdą Parą Młodą.

W efekcie Para Młoda otrzyma:

  • pendrive ze wszystkimi wykonanymi w trakcie sesji fotografiami (ok. 50 ujęć)
  • 10 fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej
  • prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem (z powyższych 10 zdjęć)

ALBUM TRADYCYJNY (300zł) - elegancki i ponadczasowy album format 30x30cm, 100 stron,  okładka z ekoskóry lub z płótna, wklejone wszystkie wywołane zdjęcia, karty poprzekładane pergaminem.

DREAMBOOK (fotoksiążka wysokiej jakości) (350zł) - piękna ręcznie wykonana oprawa, format 30x30cm, grawer na okładce, 20 stron, miękkie karty we wnętrzu. 

DREAMBOOK dla rodziców (200zł) - piękna ręcznie wykonana oprawa, grawer na okładce,format 20x20cm, 20 stron, miękkie karty we wnętrzu. 

FOTOALBUM (700zł) - nowoczesny i wyrafinowany album dla najbardziej wymagających klientów, format 30x30, ilość rozkładówek 40, okładka z gąbką dającą wrażenie miękkości, przekładki jasne, wszystkie fotografie nadrukowane na strony o grubości ponad 1 mm. 

EDYCJA DODATKOWYCH ZDJĘĆ (300zł) - każda Para Młoda ma możliwość wskazania 50 dodatkowych fotografii do poddania ich obróbce graficznej.

DRUGI FOTOGRAF (1000zł) - istnieje możliwość, abyśmy Wasz Ślub sfotografowali we dwoje z dwóch zupełnie różnych perspektyw.


Ceny za wykonanie reportażu ślubnego odbywającego się za granicą lub wykonanie ślubnej sesji plenerowej poza granicami Polski ustalane są indywidualnie.

 

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na terenie Dolnego Śląska na którym będziemy mogli usiąść przy kawie i odpowiedzieć na Państwa pytania jak również omówimy naszą ofertę krok po kroku przechodząc przez wszystkie etapy ślubu. Na spotkaniu zaprezentujemy również jaką jakość prezentują gotowe produkty (wywołane odbitki, album tradycyjny, fotoalbum, pendrive). Będzie to okazja, żeby "namacalnie" zobaczyć efekty naszej pracy. Jeśli mieszkacie za granicą i nie macie możliwości umówić się z nami na spotkanie to żaden problem, możemy komunikować się mailowo lub przez facebooka.


 

REZERWACJA

 Zdajemy sobie sprawę, że w momencie spotkania możecie nie znać jeszcze szczegółowego planu dotyczącego przebiegu Waszego Ślubu. W związku z tym skontaktujemy się z Wami telefonicznie  lub mailowo najpóźniej tydzień przed datą Waszego Ślubu, aby otrzymać informacje o dokładnej lokalizacji i godzinach każdego etapu ślubu. Podpisanie umowy jest gwarancją rezerwacji wybranego terminu. W ramach podpisywanej umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 10% ceny całkowitej. W sytuacji gdy po Waszym Ślubie nie będziecie mogli osobiście odebrać gotowego materiału, całość wyślemy do Was firmą kurierską. Myślimy kompleksowo o komfortowej realizacji całego zlecenia od samego początku do końca!


 

CZYM FOTOGRAFUJEMY

Do realizacji każdego zlecenia używamy:

- profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 5D mark III

- profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa Canon 6D

- obiektyw Canon 35mm f/1.4 L II

- obiektyw Sigma 50 mm f/1.4 ART

- obiektyw Canon 24-70mm f/2.8 L II

- obiektyw Canon 70-200 mm f/2.8 L IS II

- obiektyw Canon 100 f/2.8 L Macro

- obiektyw Tamron 15-30 f/2.8 VC

- lampy błyskowe Canon Speedlite, Phottix, lampy ledowe.

w/w sprzęt umożliwia nam pracę w różnych miejscach i przy różnych warunkach oświetleniowych (małe domowe pomieszczenia, niezbyt jasne kościoły czy sale weselne itd..)


ŻYCZYMY UDANEGO WYBORU 🙂