REPORTAŻ ŚLUBNY

 

Ważne jest, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu został uwieczniony w sposób zapewniający Wam radość i pamiątkę na całe życie. Jako fotograf ślubny podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do wykonywanych przez nas zleceń. W trakcie ślubu jesteśmy zawsze tam gdzie emocje, wzruszenia i łzy szczęścia. Nie przegapiamy najważniejszych i niepowtarzalnych momentów w tym szczególnym dniu. Przez cały czas staramy się być bardzo blisko Was nie ingerując jednocześnie w przebieg uroczystości. Dbamy również o to, aby utrwalić każdy szczegół, który często  umyka uwadze amatorów. Praca fotografa ślubnego umożliwia nam towarzyszyć Młodym Parom w wyjątkowych momentach ich życia. Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie przywoływały piękne wspomnienia i stanowiły ponadczasową pamiątkę przeżyć jakie towarzyszyły Wam w dniu ślubu. Jako fotograf ślubny robimy to co sprawia nam radość.  Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu, a tymczasem usiądźcie wygodnie i zapoznajcie się z naszą galerią zdjęć ślubnych. Jeśli zatrzymacie się choć przy jednej fotografii koniecznie napiszcie do nas, zrobimy wszystko, aby zdjęcia z Waszego wesela oddawały dokładnie ten styl i rodzaj fotografii która zwróciła Waszą uwagę. 

 

 

FOTGORAFIA NOWORODKOWA

 

W fotografii noworodkowej za główny cel stawiamy sobie: jak najpiękniej fotografować życie. Każda sesja fotograficzna naszego autorstwa jest unikalna i niezwykła, tak samo jak dziecko i rodzina którą fotografujemy. Przykładamy uwagę do tego, aby dzieci na naszych zdjęciach uchwycić takimi jakimi są, nie znajdziecie u nas zafałszowanego wyrazu twarzy i "tony photoshopa" na każdym zdjęciu. Stawiamy na naturalność i uchwycenie na fotografiach rodzinnych emocji i uczuć jakie nawiązują się pomiędzy rodzicami a dziećmi. Poza kolorowymi stylizacjami znaczną część naszej fotografii noworodkowej stanowią rodzinne fotografie portretowe, trendy się zmieniają, kolorowe stylizacje z coraz to nowymi rekwizytami kiedyś przestaną być modne, a wspólne zdjęcia rodziców z kilkutygodniowym dzieckiem na których uchwycone zostaną naturalne emocje są ponadczasowe. Sesje wykonujemy w ciepłym domowym studio, bez pośpiechu, bez patrzenia na zegarek, to Wy i Wasze dziecko dyktujecie tempo sesji w trakcie której maluszka można spokojnie nakarmić czy przewinąć. Jeśli i Wy pragniecie uwiecznić na fotografiach magiczne chwile z szybko umykających pierwszych miesięcy życia Waszego maleństwa zapraszamy do kontaktu.

 

 

CHRZEST ŚWIĘTY

 

Chrzest Święty to nadzwyczajne wydarzenie nie tylko dla samego dziecka, ale również dla rodziców. Warto zadbać o to, aby z dnia kiedy Wasze dziecko będzie przyjmowało Sakrament pozostała trwała pamiątka w postaci pięknych fotografii. Wy jako rodzice będziecie mogli dzięki nim wracać do tych niezwykłych chwil, Waszemu dziecku natomiast da to jedyną możliwość świadomego odtworzenia tej chwili w przyszłości. Wybór odpowiedniego fotografa na chrzest, który będzie miał świadomość rangi uroczystości jest więc dla rodziców sprawą bardzo ważną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć wykonanych w trakcie Chrztu Świętego. Informujemy, że Chrzest Święty fotografujemy na terenie Dolnego Śląska (przede wszystkim Legnica, Lubin, Złotoryja, Jelenia Góra, Wrocław), odbywające się zarówno w czasie, jak i po mszy. Proponujemy także niezapomniane fotografie z przygotowań dziecka na chrzest, zdjęcia grupowe z rodzicami i gośćmi oraz fotografie z przyjęcia po mszy. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnego fotografa na chrzest z Legnicy, zapraszamy do kontaktu.

 

 

PLENER ŚLUBNY

 

Jako fotograf weselny staramy się aby Wasze zdjęcia plenerowe były pełne spontaniczności i niewymuszonych emocji. Ślubną sesję plenerową najlepiej zorganizować w dniu innym niż dzień ślubu. W dniu sesji nie ograniczamy się ani kilometrami ani czasem. Sesję ślubną możemy wykonać w każdym miejscu które tylko sobie wymarzycie - może to być zarówno miejsce w bezpośredniej bliskości Waszego miejsca zamieszkania jak również drugi koniec świata. Możemy wykorzystać motyw Waszego hobby, miejsca które darzycie sentymentem, a może macie ochotę przeznaczyć jeden dzień podróży poślubnej na sesję plenerową? Przyjedziemy do Was na jedno popołudnie i wykonamy ją na miejscu!  Sesja plenerowa to czas na wyrażenie swoich prawdziwych uczuć. Nie będziemy zmuszali Was do sztucznych pocałunków i nienaturalnego pozowania do zdjęć. Siłą naszej fotografii jest naturalność. Pomysłów na plener ślubny jest tyle, ile nowożeńców. Każda sesja ślubna w plenerze to zupełnie inna historia, inne emocje i pomysły. Plenerowe zdjęcia ślubne są też okazją do świetnej zabawy i wspólnego spędzenia czasu – staramy się aby ten dzień był dla Was nie tylko fotograficzną pamiątką na całe życie ale i pięknym wspomnieniem do którego będziecie z uśmiechem wracać przez lata. 

 

 

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

 

Fotografia ciążowa to niezwykłe przeżycie dla przyszłej Mamy. Jest ona czymś zupełnie wyjątkowym, pozwala bowiem uchwycić tak bardzo wyjątkowe chwile w życiu kobiety, kiedy oczekuje na swoje maleństwo. Zatrzymanie tych niepowtarzalnych momentów na fotografiach to coś, do czego będziecie wracać latami. Każda sesja brzuszkowa ma swój indywidualny charakter. Sesję brzuszkową w zależności od preferencji można wykonać zarówno w plenerze jak również w studiu fotograficznym. Niektóre przyszłe mamy w trakcie ciąży nie czują się zbyt swobodnie w swoich ciele – mamy tego świadomość w związku z czym swoim podejściem, stylizacją oraz profesjonalnym upozowaniem modelki robimy wszystko, aby każda mama czuła się piękna. Włączenie ojca w sesję umożliwia powstanie poruszających portretów. Wspólne fotografie w trakcie ciąży to idealny moment na uwiecznienie Waszej miłości.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym portfolio w zakładce fotografia ciążowa i poddanie własnej ocenie czy nasz styl oraz sposób fotografowania przyszłych mam odpowiada Waszym oczekiwaniom.